Organization Calendar (Orono Amateur Athletic Association)

PrintOrganization Calendar
<< PrevNov 22, 2020-Dec 12, 2020Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Nov 22Nov 23Nov 24Nov 25Nov 26Nov 27Nov 28
U7 (Initiation) Team 2
7:00 AM-7:55 AM
Practice
U7 (Initiation) Team 3 & U7 (Initiation) Team 1
7:55 AM-8:50 AM
Shared Practice
U7 (Initiation) Team 4 & U7 (Initiation) Team 5
8:50 AM-9:45 AM
Shared Practice
U7 (Initiation) Team 6
9:45 AM-10:40 AM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 1 - Team 1
12:00 PM
@ Newcastle Stars Team 2 T1BA
Newcastle [U11T1-18]
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 4
1:00 PM
@ Newcastle Stars Team 4 T2BB
Newcastle [U13T2-B-12]
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 1
1:30 PM-2:30 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 2 & Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 3
2:30 PM-3:30 PM
Shared Practice
U9 (Major Novice) Team 1 & U9 (Major Novice) Team 3
3:30 PM-4:30 PM
Shared Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 2 - Team 2
4:00 PM
@ Newcastle Stars Team 1 T2BB
Newcastle [U15T2-A-09]
U9 (Major Novice) Team 2
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 2
5:40 PM
vs. Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 1
Orono Arena [U13T2-B-21]
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 3
6:45 PM-7:45 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 4
7:50 PM-8:50 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 1 - Team 1
8:55 PM-9:55 PM
Practice
Pre-School (Mites) Group 1
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U8 (Minor Novice) Team 1
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 3
8:00 PM-9:00 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 2 - Team 1
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Orono Leafs U18 (Midget) Team 2
10:00 PM-11:00 PM
Practice
U8 (Minor Novice) Team 3
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 1 - Team 1
8:05 PM-9:05 PM
Practice
Orono Leafs U18 (Midget) Team 3
9:10 PM-10:10 PM
Practice
Orono Leafs U18 (Midget) Team 4
10:15 PM-11:15 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 1
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 2
7:05 PM-8:05 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 3
8:10 PM-9:10 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 1 - Team 1
9:15 PM-10:15 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 1
8:00 PM-9:00 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 2 - Team 2
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Orono Leafs U18 (Midget) Team 3
10:00 PM-11:00 PM
Practice
U7 (Initiation) Team 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
U7 (Initiation) Team 3
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 1 - Team 1
7:05 PM-8:05 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 2
8:05 PM-9:05 PM
Practice
Orono Leafs U18 (Midget) Team 4
9:10 PM-10:10 PM
Practice
Orono Leafs U18 (Midget) Team 1
10:15 PM-11:15 PM
Practice
U8 (Minor Novice) Team 2
7:00 AM-8:00 AM
Practice
U8 (Minor Novice) Team 4
8:00 AM-9:00 AM
Practice
U9 (Major Novice) Team 1
9:00 AM-10:00 AM
Practice
Pre-School (Mites) Group 2
10:00 AM-11:00 AM
Practice
U9 (Major Novice) Team 2
11:00 AM-12:00 PM
Practice
U9 (Major Novice) Team 3
12:00 PM-1:00 PM
Practice
U7 (Initiation) Team 6
1:00 PM-2:00 PM
Practice
U7 (Initiation) Team 7 TEMP
2:00 PM-3:00 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 1 - Team 1
3:00 PM-4:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 1
4:00 PM-5:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 1 - Team 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 4
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 2
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 2 - Team 2
8:00 PM-9:00 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 2 - Team 1
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Nov 29Nov 30Dec 01Dec 02Dec 03Dec 04Dec 05
U7 (Initiation) Team 2
7:00 AM-8:00 AM
Practice
U7 (Initiation) Team 4
8:00 AM-9:00 AM
Practice
U7 (Initiation) Team 5
9:00 AM-10:00 AM
Practice
U7 (Initiation) Team 7 TEMP
10:00 AM-11:00 AM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 1
1:00 PM-2:00 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 2
2:00 PM-3:00 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 3
3:00 PM-4:00 PM
Practice
U9 (Major Novice) Team 1
4:00 PM-5:00 PM
Practice
U9 (Major Novice) Team 2
5:00 PM-6:00 PM
Practice
U9 (Major Novice) Team 3
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 3
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 4
8:00 PM-9:00 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 1 - Team 1
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Pre-School (Mites) Group 1
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U8 (Minor Novice) Team 1
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 3
8:00 PM-9:00 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 2 - Team 1
9:00 PM-10:00 PM
Practice
U8 (Minor Novice) Team 3
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 1 - Team 1
8:05 PM-9:05 PM
Practice
Orono Leafs U18 (Midget) Team 4
9:10 PM-10:10 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 1
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 2
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 3
8:00 PM-9:00 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 1 - Team 1
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 1
8:00 PM-9:00 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 2 - Team 2
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Orono Leafs U18 (Midget) Team 2
10:00 PM-11:00 PM
Practice
U7 (Initiation) Team 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
U7 (Initiation) Team 3
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 1 - Team 1
7:05 PM-8:05 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 2
8:05 PM-9:05 PM
Practice
Orono Leafs U18 (Midget) Team 3
9:10 PM-10:10 PM
Practice
Orono Leafs U18 (Midget) Team 1
10:10 PM-11:10 PM
Practice
U8 (Minor Novice) Team 2
7:00 AM-8:00 AM
Practice
U8 (Minor Novice) Team 4
8:00 AM-9:00 AM
Practice
U9 (Major Novice) Team 1
9:00 AM-10:00 AM
Practice
Pre-School (Mites) Group 2
10:00 AM-11:00 AM
Practice
U9 (Major Novice) Team 2
11:00 AM-12:00 PM
Practice
U9 (Major Novice) Team 3
12:00 PM-1:00 PM
Practice
U7 (Initiation) Team 6
1:00 PM-2:00 PM
Practice
U7 (Initiation) Team 7 TEMP
2:00 PM-3:00 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 1 - Team 1
3:00 PM-4:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 1
4:00 PM-5:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 1 - Team 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 4
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 2
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 2 - Team 2
8:00 PM-9:00 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 2 - Team 1
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Dec 06Dec 07Dec 08Dec 09Dec 10Dec 11Dec 12
U7 (Initiation) Team 2
7:00 AM-8:00 AM
Practice
U7 (Initiation) Team 4
8:00 AM-9:00 AM
Practice
U7 (Initiation) Team 5
9:00 AM-10:00 AM
Practice
U7 (Initiation) Team 7 TEMP
10:00 AM-11:00 AM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 1
1:00 PM-2:00 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 2
2:00 PM-3:00 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 3
3:00 PM-4:00 PM
Practice
U9 (Major Novice) Team 1
4:00 PM-5:00 PM
Practice
U9 (Major Novice) Team 2
5:00 PM-6:00 PM
Practice
U9 (Major Novice) Team 3
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 3
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 4
8:00 PM-9:00 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 1 - Team 1
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Pre-School (Mites) Group 1
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U8 (Minor Novice) Team 1
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 3
8:00 PM-9:00 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 2 - Team 1
9:00 PM-10:00 PM
Practice
U8 (Minor Novice) Team 3
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 1 - Team 1
8:05 PM-9:05 PM
Practice
Orono Leafs U18 (Midget) Team 4
9:10 PM-10:10 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 1
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 2
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 2 - Team 3
8:00 PM-9:00 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 1 - Team 1
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 1
8:00 PM-9:00 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 2 - Team 2
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Orono Leafs U18 (Midget) Team 2
10:00 PM-11:00 PM
Practice
U7 (Initiation) Team 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
U7 (Initiation) Team 3
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 1 - Team 1
7:05 PM-8:05 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 2
8:05 PM-9:05 PM
Practice
Orono Leafs U18 (Midget) Team 3
9:10 PM-10:10 PM
Practice
Orono Leafs U18 (Midget) Team 1
10:10 PM-11:10 PM
Practice
U8 (Minor Novice) Team 2
7:00 AM-8:00 AM
Practice
U8 (Minor Novice) Team 4
8:00 AM-9:00 AM
Practice
U9 (Major Novice) Team 1
9:00 AM-10:00 AM
Practice
Pre-School (Mites) Group 2
10:00 AM-11:00 AM
Practice
U9 (Major Novice) Team 2
11:00 AM-12:00 PM
Practice
U9 (Major Novice) Team 3
12:00 PM-1:00 PM
Practice
U7 (Initiation) Team 6
1:00 PM-2:00 PM
Practice
U7 (Initiation) Team 7 TEMP
2:00 PM-3:00 PM
Practice
Orono Leafs U11 (Atom) Tier 1 - Team 1
3:00 PM-4:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 1
4:00 PM-5:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 1 - Team 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 4
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Orono Leafs U13 (Peewee) Tier 2 - Team 2
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 2 - Team 2
8:00 PM-9:00 PM
Practice
Orono Leafs U15 (Bantam) Tier 2 - Team 1
9:00 PM-10:00 PM
Practice
You can use MyCal to combine schedules from multiple teams.
Or, Subscribe to multiple calendars at once.
Looking for a way to combine schedules from multiple teams? Visit www.mycal.ca
Printed from oaaa.ca on Saturday, November 28, 2020 at 4:11 AM